Veletrh Dřevostavby 2010

Dřevostavby 2010

5. mezinárodní veletrh dřevěných staveb, střešních konstrukcí a dřevovýroby

Děkujeme všem návštěvníkům našeho stánku na 5. ročníku veletrhu „Dřevostavby“ v Praze Letňanech.

V letošním roce byl veletrh opět o něco větší s větším počtem vystavovatelů i odhadem s větším počtem návštěvníků. Pro naši společnost MS Haus s.r.o. byl v mnohém obzvlášť důležitý. Představili jsme novou řadu domů MS Pasiv, kde zejména dům MS 13 Pasiv sklidil mnoho pochvalných slov a líbila se i jeho cena. Další novinkou bylo použití desek Grenline v řadě Pasiv jako standardní výbavu a možnost použití desek Greenline u všech ostatních řad za příplatek. Sádrovlátnité desky Greenline společnosti Fermacell podstatně zlepšují mikroklima v místnostech a podílejí se na snížení vlivu škodlivin v ovzduší v interiéru.

Na veletrhu převzal dále jednatel společnosti ing. Milan Schmiedt cenu za třetí místo v soutěži Dřevěný dům 2010 v kategorii realizovaných nízkoenergetických rodinných domů. Překvapením bylo, když zástupci Vydavatelství Business Media CZ, s.r.p. a časopisu Můj dům předali přímo na veletrhu v rámci ankety Dům roku 2010 cenu odborné poroty v kategorii stavby podle typového projektu za třetí místo.

Jednatel společnosti ing. Milan Schmiedt dostal příležitost diskutovat v Kotli dřevostaveb na téma panelové dřevostavby a přispět tím k větší popularizaci této technologie.

Všichni, kteří se zůčastnili akce EXTRA IZOLACE ZDARMA jistě netrpělivě očekávají výsledky slosování o bonus ve výši 30 000,- Kč na nadstandardní výbavu domu objednaného u MS Haus s.r.o. Slosování proběhlo po 15. hodině v neděli 28.2.2010 přímo na stánku společnosti MS Haus na veletrhu „Dřevostavby“. Na slosování dohlížel ing. Řezáč zástupce „Nadace dřevo pro život“. Ceny losovala ing. Blanka Stávková, tajemnice ADMD. Jako nestranní pozorovatelé byli přítomní členové týmu Fermacell.

Vedení společnosti MS Haus se na poslední chvíli rozhodlo zvětšit počet vylosovaných na tři. Vylosovanými se stali:

B01 pan Pavel Kohout

A05 paní Monika Boušková

B29 pan Filip Deýl

Pan Deýl, jako jeden z posledních, kteří vyplnili anketní lístek, se stal jedním z výherců a bylo mu hned na místě pogratulováno jednatelem společnosti MS Haus s,r.o. ing. Milanem Schmiedtem.

Vylosovaným gratulujeme.