Aktuální trend: levné montované domy typu bungalov

Aktuální trend: levné montované domy typu bungalov

Poslední dobou jsou bungalovy oblíbenou volbou. Představují zajímavou možnost bydlení pro páry, rodiny s dětmi i seniory. Bungalovy na klíč jsou rychle postavené, a to za nižší náklady než patrové domy.

Bungalovy nabízejí v kombinaci s francouzskými okny dostatek slunečního svitu v interiéru a všechny místnosti mohou mít přímý vstup na terasu nebo do zahrady. V domě se navíc nezabírá prostor pro schodiště a celý může být bezbariérový. Vše je po ruce v jednom patře a díky propojení místností můžete ušetřit za vytápění.

Mívají často čtvercový nebo obdélníkový půdorys, mohou být ale stavěny i do písmene U nebo L. V záhybech tak získáte venkovní prostor chráněný před zvídavými zraky sousedů.

Realizace stavby bungalovu na klíč je rychlá, dispoziční změny jsou snadné a náklady na jeho provoz velmi nízké.

U nás se můžete spolehnout na kvalitní a rychlou výstavbu, garanci termínu výstavby, pevné ceny, pomoc při financování dřevostavby, cenovou dostupnost, možnost několika stupňů dokončení a na certifikovanou výrobu vnitřních i vnějších stěn a stropů.

Na konstrukci domu je poskytována záruka 30 let. Získáte také dokument národní kvality. Individuální a přátelský přístup ke každému zákazníkovi je samozřejmostí.

Vyberte si dřevostavby z katalogu, kde je možné si ji nechat individuálně upravit, nebo si nechte postavit montované domy na klíč přesně podle svého přání podle vašich prostorových, architektonických, urbanistických a v neposlední řadě i finančních požadavků.