Dřevostavby od MS Haus se zárukou kvality

02: MS 03AMyslíte si, že dřevostavby patří do minulosti nebo že mají své místo pouze na samotě u lesa? Opak je pravdou. V současné době se pozornost společnosti opět obrací zpátky k přírodě a lidé tak stále častěji volí pohodlné, úsporné a komfortní bydlení, které poskytují právě moderní dřevostavby. Jejich výstavba je navíc velice rychlá, takže bydlet můžete již během jednoho roku.

Proč právě dřevostavby?

Dřevo patří mezi nejstarší stavební materiály, má výborné tepelně-izolační vlastnosti, na pohled vytváří příjemné prostředí a také krásně voní. Důležité však je i to, že současně splňuje ta nejpřísnější ekologická měřítka a je to energeticky nejúspornější materiál, jaký si můžete zvolit.

Dřevostavby jsou nejen moderní, ale také úsporný a zdravý způsob bydlení.

Kromě toho, že dřevostavby představují atraktivní řešení otázky bydlení, které v dnešní době volí stále více lidí, jsou navíc šetrné k životnímu prostředí. Také kvůli těmto důvodům se naše stavební a projekční firma MS HAUS s. r. o. soustředí právě na výstavbu domů, jež jsou montované na bázi dřeva.

Výhody dřevostaveb

Dřevostavby jsou oblíbené především z toho důvodu, že se jedná o velice ekologický a zdravý způsob bydlení. Na rozdíl od zděných domů mají také skvělé tepelně-izolační vlastnosti a velmi nízké provozní náklady. Další pro mnohé zákazníky velice významnou výhodou je rychlá a efektivní výstavba, která výrazně ušetří čas pro realizaci vašich záměrů a snů.

Rychlá výstavba

Rozhodli jste se pro nové bydlení a chtěli byste se nastěhovat co nejdříve? Mezi největší výhody dřevostaveb patří právě jejich rychlá výstavba. Na kompletní dokončení jednotlivých domů nám stačí pouze 4 měsíce práce, takže celý proces od výběru dřevostavby až po její převzetí obvykle není delší než jeden rok.

Jak je to možné? Jednotlivé části dřevostaveb se vyrábějí v předstihu ve výrobní hale společnosti MS Haus a na místě se poté pouze montují jako díly obrovské stavebnice. Technologie dřevostaveb navíc umožňuje celoroční montáž, takže se do svého nového domova můžete nastěhovat klidně i v zimě, aniž byste pocítili jakékoliv nepříjemné vlivy syrové zděné stavby. Nespornou výhodou je i skutečnost, že dům je od prvního dne uzamčen, což brání vstupu nevítaných návštěvníků.

01: Řez vnější stěnyVýborné izolační a akustické vlastnosti

Velké množství lidí v posledních letech volí dřevostavby právě kvůli tomu, že mají skvělé izolační vlastnosti. Velice rychle se vytopí a jsou k tomu zapotřebí minimální náklady, což vám pomůže ročně ušetřit tisíce korun. Je to dáno použitím sendvičové konstrukce a kvalitních tepelně-izolačních oken i dveří. Pro dosažení stejného tepelného komfortu navíc u dřevostaveb stačí mnohem menší tloušťka stěny než v případě zděných domů, jelikož je tepelná izolace obsažena přímo v samotné konstrukci.

Bojíte se, že vás kvůli tenkým stěnám bude rušit venkovní hluk? V našich dřevostavbách nic takového nehrozí. Společnost MS Haus používá sendvičovou konstrukci, kde se střídají materiály s různou hmotností a dynamickou tuhostí, což je nejlepší řešení zvukově-izolačních stěn. Díky tomu naše dřevostavby nabízí výborné odhlučnění.

Podívejte se na konstrukci a rozsah dodávky

Dřevostavby od firmy MS Haus

03: MS 04Máte zájem o výstavbu dřevostavby přesně podle vašich představ? Společnost MS Haus je dlouholetým dodavatelem kvalitních a cenově dostupných rodinných domů montovaných na bázi dřeva. Kromě rychlé výstavby nabízíme zákazníkům také záruku kvality a spoustu dalších výhod, jako je například:

  • Individuální a přátelský přístup ke každému zákazníkovi
  • Garance termínu výstavby a pevné ceny
  • Pomoc při financování dřevostavby
  • Možnost upravit dřevostavbu dle vašich přání
  • Cenová dostupnost
  • Možnost několika stupňů dokončení
  • Záruka na konstrukce po dobu 30 let

Co se týče samotných plánů vašeho nového domova, pro každého zákazníka zdarma zpracujeme studii domu i celkovou nabídku. Pokud poté dojde k uzavření dohody, naše projekční kancelář zhotoví projektovou dokumentaci pro ohlášení stavby či stavební povolení a dodá samozřejmě i výrobní dokumentaci, aby měl zákazník dokonalý přehled o konstrukčním rozmístění jednotlivých nosných prvků.

Postavíme dům přesně podle vašich představ

Líbí se vám dřevostavby z našeho katalogu, ale přáli byste si některé věci změnit? Žádný problém! Společnost MS Haus postaví dřevostavbu na klíč přesně podle vašich představ! Dodáváme totiž nejen dřevostavby na základě katalogu, ale jednotlivé domy je možné také individuálně upravit podle přání zákazníka. V případě, že si přejete postavit dům nebo jiný objekt podle vlastního návrhu, nebráníme se ani realizaci tohoto individuálního projektu.

Naše tipy: 

Nejoblíbenější domy:

Možnost několika stupňů dokončení

Pokud máte zájem o některou z našich dřevostaveb, měli byste také vědět, že dodávka domu může být realizována v mnoha stupních dokončení. Můžete si tak zvolit pouze minimální rozsah, což je uzavřená vrchní stavba, nebo dodávku domu na klíč včetně základové desky, zpevněných ploch, oplocení a dokonce i zahradních úprav.

Záruka kvality

Chcete si pořídit moderní dřevostavbu, kde se budete cítit jako doma a která bude pro vaši rodinu zároveň i dostatečně bezpečná? Pokud si výstavbu svého nového domova objednáte u naší firmy MS Haus, rozhodně nebudete litovat. Zavázali jsme se k respektování a dodržování požadavků Dokumentu národní kvality (DNK), který dbá na kvalitní výstavbu i montáž dřevostaveb, a jsme také držitelem certifikátu na "Montované domy na bázi dřeva".

Naše dřevostavby samozřejmě splňují veškeré platné normy a obecně platné předpisy pro výstavbu. Stěnové a stropní panely jsou vyráběny pouze z certifikovaných materiálů. Jejich výroba je navíc řízena jednotným systémem jakosti, nad kterým má dohled Výzkumný a vývojový ústav dřevařský v Praze. Než jsou jednotlivé prvky našich domů umístěny do konstrukce, každý z nich musí projít důkladnou kontrolou.

Životnost dřevostaveb

Zákazníky v neposlední řadě často zajímá také životnost rodinných domů montovaných na bázi dřeva. Někteří lidé totiž mají strach, zda jejich konstrukce dokáže dostatečně dlouho odolávat přírodním podmínkám. Na základě dlouhodobé zkušenosti jsou však dřevostavby z hlediska životnosti plně srovnatelné s bydlením postaveným z jiných materiálů.

Postup při koupi domu

Celý tento proces od výběru až po převzetí stavby trvá cca 12 – 18 měsíců. Neváhejte nás kontaktovat pro další informace nebo sjednání nezávazné...

Více informací

Návod k použití

Dřevostavby sendvičové konstrukce společnosti MS Haus s.r.o. se vyznačují velmi dobrými tepelně-technickými vlastnostmi. Jsou pravidelně zkoušeny...

Více informací