Dřevostavby na klíč od MS Haus, s.r.o.

Společnost MS HAUS je dlouholetým dodavatelem kvalitních a ceno­vě dostupných rodinných domů na českém trhu. V nabídce našeho ka­talogu najdete nepřeberné množství rodinných domů co do velikosti, tak i typu domu. Naleznete zde mnoho variant rodinných domů typu bungalov, domy vesnického typu, domy se sedlovou střechou, ale i moderní domy s plochou střechou vhodné zvláště pro městské zástavby.

Všechny tyto typové domy je možné podle individuálních potřeb a poža­davků každého zákazníka dále upravovat. V případě, že si zákazník přeje stavět podle vlastního návrhu, nebráníme se ani výstavbě dle individuálního projektu.

Proč si nechat postavit dřevostavbu od nás?

  • rychlá výstavba, dům předáváme do 4 měsíců od zahájení stavby,
  • garance termínu výstavby a pevné ceny,
  • pomoc při financování dřevostavby,
  • bungalovy, patrové, klasické i moderní dřevostavby s možností úprav dle přání zákazníka,
  • cenová dostupnost a možnost několika stupňů dokončení,
  • certifikovaná výroba vnitřních i vnějších stěn a stropů,
  • dokument národní kvality,
  • individuální a přátelský přístup ke každému zákazníkovi.

Pro každého zákazníka je zdarma zpracována studie domu a cenová nabídka. V případě, že dojde k uzavření dohody, zhotoví naše projekč­ní kancelář projektovou dokumentaci pro ohlášení stavby či stavební povolení. V ceně projektu je samozřejmě zahrnuta i dodávka dílen­ské – výrobní dokumentace, která dá zákazníkovi dokonalý přehled o rozmístění všech nosných prvků v konstrukci.

Dodávka domu může být realizována v mnoha stupních dokončení od minimálního rozsahu dodávky, kterou je uzavřená vrchní stavba, až po dodávku domu na klíč včetně základové desky, zpevněných ploch, oplocení a zahradních úprav. Kvalitou provedení splňují všechny domy nadstandardní podmínky certifikace podle Dokumentu národní kvality pro členy ADMD. V případě potřeby jsme také schopni pomoci i se zajiš­těním financování stavby prostřednictvím finančního poradce.

Každý detail konstrukce je pečlivě připravován a kontrolován, proto může být na stavbu poskytována třicetiletá záruka. Použitá technologie umožňuje celoroční montáž. Doba samotné montáže na staveništi je zkrácena na minimum v důsledku velmi vysoké míry prefabrikace, která probíhá ve výrobním závodě za ideálních klimatických podmínek.

Stěnové panely, které jsou z výroby připravené, se skládají na zákla­dovou desku s izolací proti zemní vlhkosti do výsledné podoby za jeden až dva dny. Stěny domu se montují s osazenými okny a vchodo­vými dveřmi, zateplovacím systémem a hotovým vnitřním povrchem. Na usazené stěnové panely se okamžitě pokládají střešní příhradové vazníky a montuje se střešní krytina. Za pět až sedm dní je dům pod střechou a je tak zabezpečen proti všem nepříznivým klimatickým vlivům. Nespornou výhodou je také fakt, že je dům od prvního dne uzamčen, čímž je zabráněno vstupu nezvaných „návštěv“.

Rodinné domy s certifikací a dokumentem národní kvality

MS Haus s.r.o. využívá certifikovanou výrobu vnitřních i vnějších stěn a stropů. Výroba a staveništní montáž jsou dozorovány Výzkumným a vývojovým ústavem dřevařským v Praze. Každý prvek je pečlivě kontrolován a sledován, než je umístěn do konstrukce.

Další nespor­nou výhodou certifikace podle Dokumentu národní kvality je nejen kontrola technologie výroby, ale i kontrola teoretické a praktické zna­losti všech členů výrobních a montážních čet, čímž je zaručena stále stejně vysoká kvalita provedených prací.

Najdete nás také na sociálních sítích:

Facebook | Twitter | Instagram

Dřevostavby na klíč od společnosti MS Haus se zárukou kvality.

Etický kodex

Jedním z hlavních úkolů Asociace dodavatelů montovaných domů je kultivace podnikatelského prostředí v oboru výstavby staveb na bázi dřeva.  Cílem...

Více informací

Veletrhy

Zajímá Vás, kde jsme vystavovali a na kterých veletrzích nás najdete? Jste tady správně!

Více informací