Tým Cyber Express - soutěž Formule 1 ve školách

Tým Cyber Express

Jsme tým studentů z hradeckého gymnázia J.K.Tyla. Minulý školní rok jsme se zúčastnili soutěže Formule 1 ve školách (http://www.f1veskolach.cz/).

Jedná se o celosvětovou soutěž středoškolských týmů pod záštitou Formule 1.  Šestičlenná družstva mezi sebou soupeří v konstrukci modelů formulí.  Každý tým má za úkol navrhnout malý model formule ve speciálních CAD programech, zhotovit jí na CNC fréze a také se postarat o marketing.

Nejdříve jsme minulý rok v dubnu zvítězili v Národním kole Moravy, což nás kvalifikovalo do Celostátního kola, které se konalo v červnu v rámci Autosalonu Brno 2011. Tam jsme mimo dalších cenných trofejí za vedlejší disciplíny jako je např. marketing nebo nejlepší konstrukce, celkově zvítězili. Stali jsme se tedy českými reprezentanty na světovém finále, které se konalo v září v hlavním městě Malajsie- Kuala Lumpur.

V Malajsii jsme se v konkurenci týmů z celého světa umístili na sedmém místě z celkového počtu 22 soutěžících týmů z 15 zemí světa a také zvítězili v kategorii Sportovní výkon.

Tato soutěž nás všechny stála mnoho sil a také jsme museli sehnat sponzory, kteří nás finančně podporovali. Jedním z našich hlavních sponzorů byla firma MS HAUS s.r.o. a právě za její podporu bychom chtěli poděkovat jejímu majiteli panu Ing. Milanu Schmiedtovi.

Aktuální stavby

Aktuální stavby
Co se právě staví

14.8.2018
Atyp v Hradci Králové - Třebši

Od 14.8.2018 dokončujeme stavbu atypického domu v Hradci Králové

28.8.2018
MS 05 v Dašicích

Od 28.8. dokončujeme stavbu domu MS 05 v Dašicích

11.9.2018
MS 07 v Dolní Lukavici

Od 11.9. dokončujeme stavbu domu MS 07 v Dolní Lukavici

6.10.2018
Atyp v Hradci Králové - Plotištích

Od 6.10. na den dřevostaveb dokončujeme stavbu atypického domu v Hradci Králové - Plotištích

Další stavby

Partneři

Členství a partnerství
MS HAUS je členem či partnerem těchto sdružení

Asociace dodavatelů montovaných domů

Ověřený dodavatel

Značka kvality