Vyhrajte TABLET na DNU DŘEVOSTAVEB

Vyhrajte výkonný tablet v hodnotě 7.000,- Kč na DNU DŘEVOSTAVEB, který se koná dne 25.4.2015.

Jak je možné soutěžit?


Podmínky soutěže pro návštěvníky akce Den dřevostaveb 2015

Soutěž pořádá Asociace dodavatelů montovaných domů (dále jen ADMD). Soutěž bude probíhat v termínu od 25. do 30. 4. 2015 na facebookové stránce ADMD.

Soutěžící, který se chce zapojit do soutěže, se musí v sobotu dne 25. 4. 2015 vyfotit u některého ze vzorových domů členů ADMD (v našem případě dřevostavba společnosti MS Haus v Libranticích), který dne 25. 4. 2015 navštíví. Soutěžící zašle nejpozději do 30. 4. 2015 tuto fotografii s popisem (místo, kde byla fotografie pořízena, proč navštívil Den dřevostaveb ADMD) a se svými kontaktními údaji pošle fotografii na e-mail: trandova@admd.cz.

Zaslaná fotografie včetně popisu bude zveřejněna na Facebooku ADMD. Výherce bude následně vylosován na zasedání Výkonné rady ADMD, které se bude konat dne 20. 5. 2015.

Výherce získá tablet ASUS MeMO Pad 7, 16GB LTE černý.  Výherce si výhru vyzvedne po domluvě s organizátorem soutěže v sídle Asociace na adrese Bauerova 10, 603 00 Brno nebo mu bude zaslána poštou na uvedenou adresu.

Výsledky soutěže jsou konečné, bez možnosti odvolání.

Výměna výhry či vyplacení peněžitého plnění výměnou za věcnou výhru, jakož i vymáhání účasti v soutěži či výhry právní cestou, není možná. Výhra, kterou se nepodařilo v rámci soutěže přidělit konkrétnímu výherci, případně ji nebylo možné výherci v souladu s pravidly doručit, propadá bez dalšího pořadateli soutěže.

Pořadatel soutěže není odpovědný za jakoukoli škodu, kterou účastník případně utrpí svou účastí v soutěži či v souvislosti s užíváním výher.

Účastí v soutěži projevuje každý soutěžící svůj souhlas s pravidly a zavazuje se tato pravidla bezvýhradně dodržovat.

Společnost Facebook není pořadatelem ani sponzorem soutěže a nenese za její obsah žádnou odpovědnost.