Nové ceny - Efektivnější výrobou k levnějším a přesto velmi kvalitním dřevostavbám

ms-10Společnost MS Haus prošla od začátku roku 2014 inovací a optimalizací výrobní technologie a celkovým zefektivněním výroby a montáže na staveništi. Nyní může svým budoucím zákazníků nabídnout stejně kvalitní domy jako doposud, ale výrazně levněni než tomu bylo v předchozích letech. Upravené ceníky vcházejí v platnost od 1. 6. 2014. Neváhejte a nechte si od nás zdarma nechat udělat cenovou nabídku.

Prohlédněte si nejžádanější dřevostavby z naší nabídky!

Dále jsou připraveny nové stupně dokončení staveb. Nově si nyní můžete stavbu od firmy MS Haus objednat v několika nových stupních dokončení. Za zmínku jistě stojí varianta domu v minimálním rozsahu a to ve formě smontovaných obvodových stěn, včetně oken a tepelné izolace včetně střešní konstrukce ukončenou buď jen podstřešní folií, nebo střešní krytinou v případě zájmu, aby stavba proběhla rychle a nedošlo k znehodnocení stavby během montáže. Takto připravenou stavbu můžete dokončit dle Vašeho přání a možností. U menších domů můžete kvalitně připravenou stavbu získat pod milion korun včetně DPH. Dále jistě stojí za zmínku dům k dodělání pouze vnitřních povrchů. Šikovný zákazník si pak může bez problémů interiér domu dodělat sám. Kompletní dodávka na klíč zůstává samozřejmostí a je hlavním dokončovacím stupněm naší dodávky.

Naši klienti jsou s námi vždy spokojeni. Není to jen prázdná fráze, kterou chceme získat nové klienty.  Můžete se o našich kvalitách přesvědčit při prohlídce realizovaných domů, které Vám můžeme s našimi zákazníky zprostředkovat. Uvidíte hotový dům, který byl realizovaný naší společností, navíc získáte cenné rady našich klientů z průběhu výstavby a uvidíte dům v jeho plném a reálném provozu a ne naleštěný předváděcí dům, u kterého nepoznáte, zda to co vidíte je obvyklým standardem.