Nové ceny - Efektivnější výrobou k levnějším a přesto velmi kvalitním dřevostavbám

20.5.2014

ms-10Společnost MS Haus prošla od začátku roku 2014 inovací a optimalizací výrobní technologie a celkovým zefektivněním výroby a montáže na staveništi. Nyní může svým budoucím zákazníků nabídnout stejně kvalitní domy jako doposud, ale výrazně levněni než tomu bylo v předchozích letech. Upravené ceníky vcházejí v platnost od 1. 6. 2014. Neváhejte a nechte si od nás zdarma nechat udělat cenovou nabídku.

Prohlédněte si nejžádanější dřevostavby z naší nabídky!

Dále jsou připraveny nové stupně dokončení staveb. Nově si nyní můžete stavbu od firmy MS Haus objednat v několika nových stupních dokončení. Za zmínku jistě stojí varianta domu v minimálním rozsahu a to ve formě smontovaných obvodových stěn, včetně oken a tepelné izolace včetně střešní konstrukce ukončenou buď jen podstřešní folií, nebo střešní krytinou v případě zájmu, aby stavba proběhla rychle a nedošlo k znehodnocení stavby během montáže. Takto připravenou stavbu můžete dokončit dle Vašeho přání a možností. U menších domů můžete kvalitně připravenou stavbu získat pod milion korun včetně DPH. Dále jistě stojí za zmínku dům k dodělání pouze vnitřních povrchů. Šikovný zákazník si pak může bez problémů interiér domu dodělat sám. Kompletní dodávka na klíč zůstává samozřejmostí a je hlavním dokončovacím stupněm naší dodávky.

Naši klienti jsou s námi vždy spokojeni. Není to jen prázdná fráze, kterou chceme získat nové klienty.  Můžete se o našich kvalitách přesvědčit při prohlídce realizovaných domů, které Vám můžeme s našimi zákazníky zprostředkovat. Uvidíte hotový dům, který byl realizovaný naší společností, navíc získáte cenné rady našich klientů z průběhu výstavby a uvidíte dům v jeho plném a reálném provozu a ne naleštěný předváděcí dům, u kterého nepoznáte, zda to co vidíte je obvyklým standardem.

Aktuální stavby

Aktuální stavby
Co se právě staví

12.12.2017
MS 04 v Červeném Újezdě

Od 12.12. 2017 dokončujeme stavbu domu MS 04 v obci Červený Újezd

2.1.2018
MS 04 v Oborách

Od 2.1.2018 dokončujeme stavbu domu MS04 s garáží v obci Obory

23.1.2018
MS 16 v Okounově

Od 23.1.2018 dokončujeme stavbu domu MS16 v obci Okounov.
Více informací o domě MS 16: https://www.ms-haus.cz/ms-16-ekonomy.html.

27.2.2018
MS 07 v Rudolticích

Od 27.2.2018 dokončujeme stavbu domu MS 07 s garáží v obci Rudoltice

Další stavby

Partneři

Členství a partnerství
MS HAUS je členem či partnerem těchto sdružení

Asociace dodavatelů montovaných domů

Ověřený dodavatel

Značka kvality

Dřevo je cesta

Cech suché výstavby

Svazu podnikatelů ve stavebnictví

Hodpodářská komora CŘ

G SERVIS patrner