Projekt domu MS 100a Standard (4+1)

Zpět na domy

Užitná plocha: 104m2

Zastavěná plocha: 126m2

Dispozice: 4+1

Garáž: ne

1. patro / přízemí
Obývací pokoj 35,40 m²
Kuchyň 7,80 m²
Ložnice 14,10 m²
Pokoj 13,10 m²
Pokoj 2 10,00 m²
Chodba 9,80 m²
WC 2,00 m²
Koupelna 6,30 m²
Zádveří 5,60 m²
Užitná plocha celkem 104,10 m²
Projekt (bez inženýrské činnosti) 117.612 Kč

Pro upřesnění cen, více informací či nezávaznou kalkulaci nás neváhejte kontaktovat

Popis domu

Projekt rodinného domu MS 100a

Velmi oblíbeným typem je bungalov MS 100. Jedná se o dům půdorysného tvaru L, kde všechny obytné funkce jsou soustředěny do přízemí a orientovány do obytné zahrady. Dům nepředpokládá podkroví, i když je za příplatek možné. Základní provedení střechy je se spádem cca 25° se sedlovým či valbovým provedením. Varianty lze též podsklepit.

Dispozice domu je postavena na velkém obývacím prostoru se vstupní částí se stolováním a s částí odpočinkovou. Na jídelní část přímo navazuje oddělitelná kuchyň, ze které je přístup do spíže. Z komunikační části obývacího pokoje je přístup na pohotovostní WC a přes klidovou chodbu, obzvláště příjemnou pro rodiny s malými dětmi, do ložnicové části, kde jsou situovány tři ložnice a zajímavě řešená koupelna. Pokud je dům nepodsklepen a ani se nepočítá s využitím podkroví, je možno pokoj u vstupu zvětšit o prostor schodiště, případně jej vybavit samostatným vstupem. Pak je možno jej používat např. jako oddělenou kancelář.

Konstrukčně je v tomto typu použito stejné sendvičové skladby jako u ostatních typů a používají se i stejné materiály. Je tedy zaručena hygienická nezávadnost a používání pouze atestovaných materiálů splňujících české a mezinárodní normy a předpisy. Opět se jedná a nízko - energeticky nenáročný dům s minimálními náklady na vytápění.

Všechny domy společnosti MS Haus s.r.o. lze dispozičně dále upravovat dle požadavku klienta. Příkladem je posunutí stěn, posunutí, či přesunutí okna či dveří na jinou fasádu. Další zajímavou možností je změna sklonu nebo rovnou změna tvaru a typu střechy, či krytiny. Dále je možné zlepšení tepelně technických vlastností domů až na hodnoty doporučené pro pasivní domy. Změna druhu vytápění je také samozřejmostí!