Projekt rodinného domu MS 65a Standard

Zpět na domy

Užitná plocha: 69m2

Zastavěná plocha: 85m2

Dispozice: 3+1

Garáž: ne

1. patro / přízemí
Obývací pokoj 18,30 m²
Kuchyň 9,30 m²
Ložnice 12,00 m²
Pokoj 11,10 m²
Chodba 3,00 m²
WC 1,90 m²
Koupelna 6,70 m²
Zádveří 6,50 m²
Užitná plocha celkem 68,80 m²
Projekt (bez inženýrské činnosti) 107.690 Kč

Pro upřesnění cen, více informací či nezávaznou kalkulaci nás neváhejte kontaktovat

Popis domu

Projekt domu MS 65a Standard

Rodinný dům s jednoduchou architekturou o velikosti 3 + 1 je řešený pro starší manželé či rodiny, které již nepředpokládají další zvětšování. Svým dispozičním řešením se blíží standardu městského bytu. Zajímavě řešený obytný prostor s kuchyní oddělenou a přesto propojenou s obývacím prostorem. Možnost stolování i na přilehlé terase. Koupelna, WC a prostor pro vestavěné skříně doplňuji komfort domu. Další úložný prostor je možno na přání vytvořit v půdním prostoru přístupném přes vyklápěcí schody.

Dům je možno provést dle přání zákazníka se sedlovou či valbovou střechou. V případě sedlové střechy se nabízí možnost obložit štít dřevem. Stejně tak může být celý dům opatřený tenkovrstvou omítkou.

Všechny domy společnosti MS Haus s.r.o. lze dispozičně dále upravovat dle požadavku klienta. Příkladem je posunutí stěn, posunutí, či přesunutí okna či dveří na jinou fasádu. Další zajímavou možností je změna sklonu nebo rovnou změna tvaru a typu střechy, či krytiny. Dále je možné zlepšení tepelně technických vlastností domů až na hodnoty doporučené pro pasivní domy. Změna druhu vytápění je také samozřejmostí!