Projekt domu MS 110c Standard

Zpět na domy

Užitná plocha: 147m2

Zastavěná plocha: 105m2

Dispozice: 5+KK

Garáž: ano

1. patro / přízemí
Obývací pokoj 44,30 m²
Pokoj 10,50 m²
WC 2,20 m²
Technická místnost 4,70 m²
Zádveří 7,00 m²
Garáž 19,40 m²
Užitná plocha celkem 88,10 m²
2. patro / podkroví
Chodba 4,40 m²
Ložnice 12,70 m²
Koupelna 6,40 m²
Pokoj 12,30 m²
Pokoj 2 13,30 m²
Šatna 9,50 m²
Užitná plocha celkem 58,60 m²
Projekt (bez inženýrské činnosti) 129.712 Kč

Pro upřesnění cen, více informací či nezávaznou kalkulaci nás neváhejte kontaktovat

Popis domu

Rodinný dům MS 110c Standard

Dům MS 110c je nejprodávanějším domem z nabídky firmy MS HAUS s.r.o. Jeho úspěch je založen na velmi úsporném půdorysném řešení s maximálně využitelným podkrovím. Dispoziční řešení umožňuje variabilní osazení na pozemku ve vztahu ke světovým stranám. Přes poměrně malou zastavěnou plochu disponuje v přízemí velkým obývacím pokojem, kde skloubit funkce odpočinku, rodinné pohody v návaznosti s funkcemi vaření a stolování, kdy rodina může být pohromadě i s vařící matkou. V podkroví, kde mají všechny místnosti z části zkosený strop, jsou umístěny tři ložnice, odkládací prostor, šatna a velká koupelna. Minimální výška místnosti je 120 cm, což umožňuje plné využití podlahové plochy. Samozřejmostí je balkon a propojení obytných prostor přes terasu se zahradou, Dům je určen pro čtyř až pětičlennou rodinu, ve variantě až šestičlennou, které zaručuje kvalitní bydlení za optimální cenu.

Konstrukční řešení je navrženo tak, aby umožňovalo širokou paletu změn. Kuchyň v přízemí je možno oddělit, na úkor velkého obývacího pokoje je možno zřídit pokoj pro hosty vč. malé koupelny. Dům je možno zpestřit arkýřem či zimní zahradou. Jeho funkčnost lze doplnit carportem či garáží. To jsou varianty, se kterými se můžete seznámit při prohlídce našeho vzorového domu.

I zde platí samozřejmost použití nejkvalitnějších materiálů, které splňují i ta nejnáročnější ekologická i hygienická hlediska. Jedná se o dům s velmi nízkou energetickou náročností a splňuje kritéria stanovená dle německých předpisů pro nízko energetický dům.