Bungalov MS 81b Standard (4+KK)

Zpět na domy

Užitná plocha: 79m2

Zastavěná plocha: 98m2

Dispozice: 4+KK

Garáž: ne

1. patro / přízemí
Obývací pokoj 31,00 m²
Ložnice 12,40 m²
Pokoj 9,30 m²
Chodba 7,30 m²
WC 2,00 m²
Koupelna 8,80 m²
Technická místnost 4,40 m²
Zádveří 4,00 m²
Užitná plocha celkem 79,20 m²
A Dům na klíč vč. základové desky a DPH
TČ vzduch-vzduch, přímotopy, komín, bojler s TČ
3.501.520 Kč
B Dům na klíč vč. základové desky a DPH
TČ vzduch-voda, podlahové vytápění
3.804.085 Kč
Cena na klíč od horní hrany základové desky * 3.065.440 Kč vč. DPH
Cena domu k dodělaní vnitřních povrchových úprav * 2.646.955 Kč vč. DPH
Cena zvenčí dokončeného domu * 1.913.945 Kč vč. DPH
Cena hrubé stavby * 1.761.800 Kč vč. DPH
Minimální rozsah dodávky k dokončení svépomocí * 1.303.755 Kč vč. DPH
Spodní stavba/základová deska 436.080 Kč vč. DPH
Projekt (bez inženýrské činnosti) 110.836 Kč vč. DPH

* označené stupně dokončení jsou bez spodní stavby/základové desky

Pro upřesnění cen, více informací či nezávaznou kalkulaci nás neváhejte kontaktovat

Půdorysy

Popis domu

Rodinný dům MS 81 Standard

Bungalov MS 81 je navržen ve dvou dispozičních variantách se dvěma způsoby zastřešení, které je možno vzájemně kombinovat.

Stejně tak lze dům provést ve standardu MS Ekonomy. Konečnou podobu stavby lze upravit dle přání zákazníka, ať již dispozičně, architektonicky, ve standardu vybavení a použitých materiálů, tak i ve stupni dokončení od zvenčí dokončené vrchní stavby až po stavbu zcela na klíč, v regionu středočeského kraje, Prahy a území bývalého východočeského kraje i včetně spodní stavby a ostatních potřebných venkovních objektů a přípojek.

Popis konstrukce a rozsah dodávky.

V půdním prostoru je uvažován, stejně jako u většiny domů bez podkroví, úložný prostor pro sezónní věci.

Všechny domy společnosti MS Haus s.r.o. lze dispozičně dále upravovat dle požadavku klienta. Příkladem je posunutí stěn, posunutí, či přesunutí okna či dveří na jinou fasádu. Další zajímavou možností je změna sklonu nebo rovnou změna tvaru a typu střechy, či krytiny. Dále je možné zlepšení tepelně technických vlastností domů až na hodnoty doporučené pro pasivní domy. Změna druhu vytápění je také samozřejmostí!