Bungalov MS 12b Modern (4+1)

Zpět na domy

Užitná plocha: 94m2

Zastavěná plocha: 115m2

Dispozice: 4+1

Garáž: ne

1. patro / přízemí
Obývací pokoj 33,30 m²
Ložnice 12,00 m²
Pokoj 13,00 m²
Pokoj 2 11,70 m²
Chodba 5,60 m²
WC 2,60 m²
Koupelna 6,70 m²
Technická místnost 3,90 m²
Zádveří 5,00 m²
Užitná plocha celkem 93,80 m²
A Dům na klíč vč. základové desky a DPH
TČ vzduch-vzduch, přímotopy, komín, bojler s TČ
3.614.542 Kč
B Dům na klíč vč. základové desky a DPH
TČ vzduch-voda, podlahové vytápění
3.951.607 Kč
Cena na klíč od horní hrany základové desky * 3.241.390 Kč vč. DPH
Cena domu k dodělaní vnitřních povrchových úprav * 2.811.405 Kč vč. DPH
Cena zvenčí dokončeného domu * 2.065.745 Kč vč. DPH
Cena hrubé stavby * 1.913.255 Kč vč. DPH
Minimální rozsah dodávky k dokončení svépomocí * 1.530.305 Kč vč. DPH
Spodní stavba/základová deska 373.152 Kč vč. DPH
Projekt (bez inženýrské činnosti) 123.420 Kč vč. DPH

* označené stupně dokončení jsou bez spodní stavby/základové desky

Pro upřesnění cen, více informací či nezávaznou kalkulaci nás neváhejte kontaktovat

Půdorysy

Popis domu

Rodinný dům MS 12b Modern

Tento rodinný dům byl navržen, aby splnil poptávku klientů po cenově dostupném, příjemném a jednoduchém bydlení bez zbytečných kompromisů. Má 4+1 pokojovou dispozici, která je praktická a pečlivě promyšlená, ale zároveň umožňuje projevit Vaši individualitu a fantazii.

Tento dům se vyznačuje jednoduchým obdélníkovým půdorysem a klasickou sedlovou střechou s malým sklonem, což z něj činí vhodnou volbu pro jakékoli prostředí. Vyniká moderním prostorným interiérem s dostatkem světla v obytné centrální části. Tento design také umožňuje minimalizovat náklady na provoz v chladném období roku. Dům lze totiž snadno vytápět pomocí lokálního ohřevu umístěného v pomyslném středu stavby.

Popis konstrukce a rozsah dodávky.

Tato stavba má základní dispozici, která zahrnuje centrální obytnou místnost s jídelní částí propojenou s kuchyňským koutem nebo uzavřenou kuchyní. I větší rodině bude jistě dostačovat prostor ve třech dalších pokojích, které jsou umístěny v blízkosti členěné koupelny. WC má vstup ze vstupní chodby a je tak oddělené od obytné části domu. Technická místnost je velmi prakticky spojena se vstupním prostorem a slouží jako úložné místo pro kočárek, jízdní kolo a další věci. Pokud byste chtěli získat další funkční prostor, lze technickou místnost zmenšit a využít ji jako spíž, kterou lze snadno propojit s kuchyní. Samozřejmě, pokud dáváte přednost velké kuchyni, můžete upravit dispozici dle svých představ. Vše závisí na Vašem osobním rozhodnutí, protože Vy jste architektem svého nového bydlení.

Co dělat v případě zájmu o dřevostavbu od společnosti MS Haus a jak dlouho celý proces trvá? Poradíme Vám!

Společnost MS Haus s.r.o. umožňuje klientům individuální úpravy dispozice všech jejich domů. Klienti si mohou přizpůsobit interiér domu svým potřebám, například posunutím stěn nebo posunutím oken či dveří. Střecha také může být přizpůsobena, například změnou sklonu, tvaru nebo typu krytiny. Domy lze také upravit na pasivní domy s vynikajícími tepelně technickými vlastnostmi. Pokud si klient přeje, je možné také změnit druh vytápění. Společnost MS Haus s.r.o. se snaží zajistit, aby byly jejich domy přesně takové, jaké si klienti přejí.