Projekt domu MS 17 Ekonomy (4+KK s garáží)

Zpět na domy

Užitná plocha: 117m2

Zastavěná plocha: 153m2

Dispozice: 4+KK

Garáž: ano

1. patro / přízemí
Obývací pokoj 27,30 m²
Ložnice 13,40 m²
Pokoj 9,90 m²
Pokoj 2 9,90 m²
Chodba 6,80 m²
WC 1,90 m²
Koupelna 7,50 m²
Technická místnost 3,30 m²
Komora 6,30 m²
Zádveří 9,60 m²
Garáž 21,30 m²
Užitná plocha celkem 117,20 m²
Projekt (bez inženýrské činnosti) 131.890 Kč

Pro upřesnění cen, více informací či nezávaznou kalkulaci nás neváhejte kontaktovat

Popis domu

Projekt rodinného domu MS 17 Ekonomy

Prostorný dům typu bungalov s dispozicí 4+KK, garáží a bohatým zázemím. Dřevostavba MS 17 Ekonomy je prostorný dům s bohatým technickým zázemím, který splňuje požadavky na komfortní bydlení většiny rodin. Po vstupu do domu Vás uvítá prostorný vstup, kde je možné oblékání do kabátů i většího počtu jeho obyvatel. Dále je ze zádveří přístupná i technická místnost a garáž propojená s malou, ale praktickou dílnou pro běžného kutila, nebo zázemí pro zahradní nábytek a zahradní nářadí. Páteřní komunikaci v domě tvoří přes obývací pokoj dobře prosvětlená chodba, ze které zpřístupněny všechny pokoje, koupelna a WC.

Hlavní obytnou část domu tvoří prostorný obývací pokoj, který je spojen s kuchyňským koutem a jídelnou. Z obývacího pokoje je umožněn přístup na částečně krytou terasu, která je nedaleko již dříve zmíněné dílny a garáže. Vše je tedy vždy při ruce.

Další nezbytností je půdička v prostoru vazníků přístupná z prostoru chodby po skládacích dokonale izolovaných půdních schodech, které jsou součástí všech bungalovů společnosti MS Haus s.r.o., kde můžete skladovat sezonně používané věci.

Co dělat v případě zájmu o dřevostavbu od společnosti MS Haus a jak dlouho celý proces trvá? Poradíme Vám!