Projekt domu MS 04a Ekonomy

Zpět na domy

Užitná plocha: 85m2

Zastavěná plocha: 104m2

Dispozice: 4+1

Garáž: ne

1. patro / přízemí
Obývací pokoj 34,20 m²
Kuchyň 6,50 m²
Ložnice 12,10 m²
Pokoj 8,30 m²
Pokoj 2 8,20 m²
Chodba 1,30 m²
WC 1,70 m²
Koupelna 5,00 m²
Technická místnost 3,90 m²
Zádveří 3,50 m²
Užitná plocha celkem 84,70 m²
Projekt (bez inženýrské činnosti) 107.448 Kč

Pro upřesnění cen, více informací či nezávaznou kalkulaci nás neváhejte kontaktovat

Půdorysy

Popis domu

Projekt rodinného domu MS 04a Ekonomy 

Tento typ dřevostavby je klasickým bungalovem a důrazem na co nejjednodušší, ale přesto funkční dispozici a tím udržení investičních nákladů v rozumných mezích. Dispozici 4+1 dominuje velký obytný prostor spojující funkce obývacího pokoje, jídelny, oddělené kuchyně a haly, která je volně napojena na prostor vstupu a pokojů. Využití třech dalších pokojů je možno kombinovat jako ložnici, dětský pokoj a pracovnu, nebo pokoj pro hosty, či druhý dětský pokoj. Dále se v domě nachází prostorná koupelna a samostatné WC. Velkou výhodou dispozice je, že v domě nejsou žádné chodby.

Dům je vhodný pro použití do nízké zástavby, pro svou výšku hřebene od podlahy jen 5,1m. V domě bylo dbáno na praktické využití prostoru a zároveň technickotepelného zabezpečení objektu.

Ideální bydlení nejen pro mladou rodinu!

Obytná plocha dřevostavby je 85,00 m2, což je dostatečný prostor pro 3-4 člennou rodinu. Všechny místnosti jsou dostatečně prosvětleny, čímž je zabezpečeno pohodové prostředí pro veškerou vaši práci. Z chodby je přístup do úložného prostoru, který může sloužit pro ukládání sezonních věcí. Dispozici domu je možné upravovat dle přání.

Co dělat v případě zájmu o dřevostavbu od společnosti MS Haus a jak dlouho celý proces trvá? Poradíme Vám!